ONLİNE TAHSİLAT SİSTEMİ

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi, gücümüze güç katmak için PVC profil sektöründe ki Türkiye ve dünyada her zaman öncü kuruluş olan Egepen Deceuninck ile birleştirerek, üretici bayisi olduk. Müşteri memnuniyetini prensip edinip, yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli ve yenilikçi, çevre dostu, geri dönüştürülebilir, en fazla ürün ve renk seçeneğine sahip olduğumuz ürünlerimizi, yapılarınıza değer katıp, mekanlarınızda yaşam konforunuzu arttırmak için; CESAY YAPI SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. olarak 2021 yılında hizmet vermeye başladık.

Misyonumuz

Yapılarınızı; çevre dostu, yenilikçi, yüksek yalıtım gücüne sahip son teknoloji ürünlerimizi tecrübemizle birleştirip, yapılarınıza değer katan, içinden çıkmak istemeyeceğiniz konforlu yaşam alanlarına dönüştürmek.

Vizyonumuz

Değerlerimizi, tecrübeli ekibimiz ile müşterimizin ihtiyaçları ve memnuniyetini önemseyen, yaşanılan tüm alanlarda yanlarında olacağımız PVC kapı ve pencere sistemlerimiz ile akla gelen ilk ve tek firma olmaktır.

Değerlerimiz

Her zaman, iletişimimizde; dürüst, açık ve samimi olmaktır.
Yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli ve yenilikçi, çevre dostu, geri dönüştürülebilir, en fazla ürün ve renk seçeneğine sahip olduğumuz ürünlerimizi, mükemmelliğe ulaşma tutkusunu; tüm iş süreçlerinde vazife edinen ekibimizle, müşterilerimize ulaştırmaktır.
Üretimden, montaja işimizin her evresinde ve satış sonrasında memnuniyetinizin, önceliğimiz olmasıdır.